210 x 576 px

 » O Usedlosti U Zlatého slunce « 

  Historický objekt zemědělské usedlosti vystavěný v malebné obci Milíkov v CHKO Slavkovský les vznikl v rozmezí let 1817-1820. Nově byl zrekonstruován v letech 2007-2010 podle dobových fotografií a za využití původních pracovních postupů. Architektonicky objekt zachovává dobový charakter; vybavení je stylové a moderní.

  K ubytování slouží pokoje jednolůžkové, dvojlůžkové, či rodinný pokoj se 2 ložnicemi. V objektu je k dispozici mj. konferenční místnost pro cca 25 osob vybavená projektorem a promítacím plátnem, stylový vinný sklípek s obdobnou kapacitou, venkovní bazén o rozměrech 4×8 m vyhřívaný teplotním čerpadlem, možnost venkovního posezení v uzavřeném dvoře a vlastní parkoviště střežené kamerovým systémem. Na všech pokojích je televizní příjimač, připojení k Internetu je zajišťováno prostřefnictvím technologie Wi-Fi.

  Usedlost dobře poslouží jako místo například pro:
    -   odpočinkový víkend,
    -   dovolenou,
    -   oslavy,
    -   přátelská či společenská setkání,
    -   svatby a jiné hostiny,
    -   pracovní schůzky, školení, jednání atp.Celý objekt je nekuřácký!

Kuřáci mohou své potřeby uspokojit na stylové terase, anebo na určených místech ve dvoře objektu.Všechny prostory, které jsou v textu zmiňovány, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.


mouseover